Happy Socks. Skarpetki nie muszą być nudne

Dwóch projektantów ze Szwecji udowodniło, że jedna z najnudniejszych do tej pory części garderoby, czyli skarpetki męskie może zachwycać niezwykłymi wzorami i ciekawymi kolorami. Happy Socks, bo o tej marce mowa, zdobywa coraz większą popularność. Szczęśliwe skarpetki pojawiły się na rynku kilka lat temu i szturmem zdobyły serca Skandynawów, by potem zawojować również resztę Europy.

Cechy charakterystyczne Happy Socks
Tym, co rzuca się w oczy są przede wszystkim wyjątkowe wzory i kolory. Skarpety marki Happy Socks z pewnością mogą stanowić bardzo charakterystyczny element garderoby i niebanalny dodatek. Są ponadto uniwersalne. Łamią tradycyjny podział skarpetek na damskie i męskie. Mogą je nosić zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Sprawdzają się także w rozmaitych stylizacjach. Noszą je młodzi mężczyźni do dżinsów i bawełnianych koszulek oraz eleganccy panowie w garniturach, którzy kolor i wzór na skarpetkach zaczęli nawet dostosowywać do poszetek.

Niewidoczny detal? Raczej nie!
Przekonanie, że skarpetki to część bielizny niewidoczna dla otoczenia jest oczywiści błędne. W momencie kiedy siadamy, skarpetki stają się nie tylko widoczne, ale bywają mocno wyeksponowanym elementem ubioru. Warto zadbać  o ich dopasowanie do reszty stroju. Mogą przecież stanowić jego doskonałe uzupełnienie, albo nadawać charakteru całej stylizacji. Pod tym względem szczęśliwe skarpetki sprawdzają się bardzo dobrze. Ze względu na mnogość deseni i kolorów, zawsze możemy znaleźć takie, które pasują do reszty outfitu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s